Nexperia USA Inc.
型号:
74AUP1T34GXH
封装:
5-X2SON (0.80x0.80)
批次:
-
描述:
IC TRANSLATOR UNIDIR 5X2SON
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$0.475
$0.475
10
$0.4085
$4.085
25
$0.38114
$9.5285
100
$0.304855
$30.4855
250
$0.2831
$70.775
500
$0.239533
$119.7665
1000
$0.185088
$185.088
2500
$0.168758
$421.895
5000
$0.157871
$789.355
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C (TA) |
| Input Type | - |
| Number of Bits per Element | 1 |
| Output Type | Push-Pull |
| Logic Type | Buffer, Non-Inverting |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 5-X2SON (0.80x0.80) |
| Series | 74AUP |
| Package / Case | 4-XFDFN Exposed Pad |
| Voltage - Supply | 1.1V ~ 3.6V |
| Mfr | Nexperia USA Inc. |
| Number of Elements | 1 |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Base Product Number | 74AUP1T34 |
| Current - Output High, Low | 4mA, 4mA |