Nexperia USA Inc.
型号:
74AVC2T45GT,115
封装:
8-XSON, SOT833-1 (1.95x1)
批次:
-
描述:
IC TRANSLTR BIDIRECTIONAL 8XSON
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$0.532
$0.532
10
$0.45885
$4.5885
25
$0.42788
$10.697
100
$0.342285
$34.2285
250
$0.317832
$79.458
500
$0.268945
$134.4725
1000
$0.207822
$207.822
2500
$0.189487
$473.7175
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C (TA) |
| Input Signal | - |
| Output Type | Tri-State, Non-Inverted |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 8-XSON, SOT833-1 (1.95x1) |
| Series | 74AVC |
| Translator Type | Voltage Level |
| Package / Case | 8-XFDFN |
| Data Rate | 500Mbps |
| Voltage - VCCA | 0.8 V ~ 3.6 V |
| Voltage - VCCB | 0.8 V ~ 3.6 V |
| Output Signal | - |
| Channels per Circuit | 2 |
| Channel Type | Bidirectional |
| Mfr | Nexperia USA Inc. |
| Features | - |
| Number of Circuits | 1 |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Base Product Number | 74AVC2T45 |