Nexperia USA Inc.
型号:
74CBTLV1G125GV,125
封装:
SC-74A
批次:
-
描述:
IC BUS SWITCH 1 X 1:1 SC74A
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$0.4655
$0.4655
10
$0.37905
$3.7905
25
$0.34694
$8.6735
100
$0.258305
$25.8305
250
$0.234118
$58.5295
500
$0.193743
$96.8715
1000
$0.145312
$145.312
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Independent Circuits | 1 |
| Circuit | 1 x 1:1 |
| Voltage Supply Source | Single Supply |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | SC-74A |
| Series | 74CBTLV |
| Type | Bus Switch |
| Package / Case | SC-74A, SOT-753 |
| Voltage - Supply | 2.3V ~ 3.6V |
| Mfr | Nexperia USA Inc. |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Base Product Number | 74CBTLV1G125 |
| Current - Output High, Low | - |