Fairchild Semiconductor
型号:
74F280SJ
封装:
14-SOP
批次:
-
数据手册:
-
描述:
IC PARITY GEN/CHKER 9-BIT 14SOP
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
919
$0.3135
$288.1065
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | 0°C ~ 70°C |
| Logic Type | Parity Generator/Checker |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Obsolete |
| Supplier Device Package | 14-SOP |
| Series | 74F |
| Package / Case | 14-SOIC (0.209", 5.30mm Width) |
| Voltage - Supply | 4.5 V ~ 5.5 V |
| Mfr | Fairchild Semiconductor |
| Number of Circuits | 9-Bit |
| Package | Tube |
| Base Product Number | 74F280 |
| Current - Output High, Low | 1mA, 20mA |