74LVC1G3157GV-Q10H
Nexperia USA Inc.
型号:
74LVC1G3157GV-Q10H
封装:
6-TSOP
描述:
IC SWITCH SPDT X 1 10OHM 6TSOP
库存 : 5562
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -40°C ~ 125°C (TA)
Current - Leakage (IS(off)) (Max) 5µA
Crosstalk -
-3db Bandwidth 300MHz
Channel-to-Channel Matching (ΔRon) -
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
Voltage - Supply, Dual (V±) -
Supplier Device Package 6-TSOP
Voltage - Supply, Single (V+) 1.65V ~ 5.5V
Series Automotive, AEC-Q100, 74LVC
Channel Capacitance (CS(off), CD(off)) 6pF
Package / Case SC-74, SOT-457
On-State Resistance (Max) 10Ohm