Nexperia USA Inc.
型号:
74LVC1G34GW,125
封装:
5-TSSOP
批次:
-
描述:
IC BUF NON-INVERT 5.5V 5TSSOP
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$0.38
$0.38
10
$0.28215
$2.8215
25
$0.24662
$6.1655
100
$0.1596
$15.96
250
$0.132126
$33.0315
500
$0.105697
$52.8485
1000
$0.081035
$81.035
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C (TA) |
| Input Type | - |
| Number of Bits per Element | 1 |
| Output Type | Push-Pull |
| Logic Type | Buffer, Non-Inverting |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 5-TSSOP |
| Series | 74LVC |
| Package / Case | 5-TSSOP, SC-70-5, SOT-353 |
| Voltage - Supply | 1.65V ~ 5.5V |
| Mfr | Nexperia USA Inc. |
| Number of Elements | 1 |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Base Product Number | 74LVC1G34 |
| Current - Output High, Low | 32mA, 32mA |