Nexperia USA Inc.
型号:
74LVC1G98GM,132
封装:
6-XSON, SOT886 (1.45x1)
批次:
-
描述:
IC CONFIG MULTI FUNC GATE 6XSON
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
5000
$0.094791
$473.955
10000
$0.088673
$886.73
25000
$0.081339
$2033.475
50000
$0.078974
$3948.7
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Output Type | Single-Ended |
| Logic Type | Configurable Multiple Function |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 6-XSON, SOT886 (1.45x1) |
| Schmitt Trigger Input | Yes |
| Series | 74LVC |
| Package / Case | 6-XFDFN |
| Voltage - Supply | 1.65V ~ 5.5V |
| Number of Inputs | 3 |
| Mfr | Nexperia USA Inc. |
| Number of Circuits | 1 |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Base Product Number | 74LVC1G98 |
| Current - Output High, Low | 32mA, 32mA |