Nexperia USA Inc.
型号:
74LVC1GU04GX,125
封装:
5-X2SON (0.80x0.80)
批次:
-
描述:
IC INVERTER 1CH 1-INP 5X2SON
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$0.4085
$0.4085
10
$0.30685
$3.0685
25
$0.27664
$6.916
100
$0.19114
$19.114
250
$0.16093
$40.2325
500
$0.130758
$65.379
1000
$0.100576
$100.576
2500
$0.090516
$226.29
5000
$0.08549
$427.45
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C (TA) |
| Max Propagation Delay @ V, Max CL | 4ns @ 5V, 50pF |
| Logic Type | Inverter |
| Input Logic Level - Low | 0.33V ~ 1.1V |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 5-X2SON (0.80x0.80) |
| Series | 74LVC |
| Package / Case | 4-XFDFN Exposed Pad |
| Input Logic Level - High | 1.32V ~ 4.4V |
| Voltage - Supply | 1.65V ~ 5.5V |
| Number of Inputs | 1 |
| Mfr | Nexperia USA Inc. |
| Features | - |
| Number of Circuits | 1 |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Current - Quiescent (Max) | 4 µA |
| Base Product Number | 74LVC1GU04 |
| Current - Output High, Low | 32mA, 32mA |