Nexperia USA Inc.
型号:
74LVC1T45GN,132
封装:
6-XSON (0.9x1)
批次:
-
描述:
IC TRANSLTR BIDIRECTIONAL 6XSON
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$0.513
$0.513
10
$0.4408
$4.408
25
$0.41116
$10.279
100
$0.32889
$32.889
250
$0.305444
$76.361
500
$0.258438
$129.219
1000
$0.199709
$199.709
2500
$0.182086
$455.215
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C (TA) |
| Input Signal | - |
| Output Type | Tri-State, Non-Inverted |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 6-XSON (0.9x1) |
| Series | 74LVC |
| Translator Type | Voltage Level |
| Package / Case | 6-XFDFN |
| Data Rate | 420Mbps |
| Voltage - VCCA | 1.2 V ~ 5.5 V |
| Voltage - VCCB | 1.2 V ~ 5.5 V |
| Output Signal | - |
| Channels per Circuit | 1 |
| Channel Type | Bidirectional |
| Mfr | Nexperia USA Inc. |
| Features | - |
| Number of Circuits | 1 |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Base Product Number | 74LVC1T45 |