Nexperia USA Inc.
型号:
74LVC2244APW,118
封装:
20-TSSOP
批次:
-
描述:
IC BUF NON-INVERT 3.6V 20TSSOP
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$0.5605
$0.5605
10
$0.48165
$4.8165
25
$0.44954
$11.2385
100
$0.35948
$35.948
250
$0.33383
$83.4575
500
$0.282454
$141.227
1000
$0.218262
$218.262
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C (TA) |
| Input Type | - |
| Number of Bits per Element | 4 |
| Output Type | 3-State |
| Logic Type | Buffer, Non-Inverting |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 20-TSSOP |
| Series | 74LVC |
| Package / Case | 20-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| Voltage - Supply | 1.2V ~ 3.6V |
| Mfr | Nexperia USA Inc. |
| Number of Elements | 2 |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Base Product Number | 74LVC2244 |
| Current - Output High, Low | 12mA, 12mA |