Nexperia USA Inc.
型号:
74LVC2GU04GW,125
封装:
6-TSSOP
批次:
-
描述:
IC INVERTER 2CH 2-INP 6TSSOP
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$0.38
$0.38
10
$0.3078
$3.078
25
$0.28158
$7.0395
100
$0.20957
$20.957
250
$0.189962
$47.4905
500
$0.157206
$78.603
1000
$0.117904
$117.904
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C (TA) |
| Max Propagation Delay @ V, Max CL | 3.8ns @ 5V, 50pF |
| Logic Type | Inverter |
| Input Logic Level - Low | 0.33V ~ 1.1V |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 6-TSSOP |
| Series | 74LVC |
| Package / Case | 6-TSSOP, SC-88, SOT-363 |
| Input Logic Level - High | 1.32V ~ 4.4V |
| Voltage - Supply | 1.65V ~ 5.5V |
| Number of Inputs | 2 |
| Mfr | Nexperia USA Inc. |
| Features | - |
| Number of Circuits | 2 |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Current - Quiescent (Max) | 4 µA |
| Base Product Number | 74LVC2GU04 |
| Current - Output High, Low | 32mA, 32mA |