Nexperia USA Inc.
型号:
74LVT04D,118
封装:
14-SO
批次:
-
描述:
IC INVERTER 6CH 1-INP 14SO
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$1.0925
$1.0925
10
$0.97375
$9.7375
25
$0.92416
$23.104
100
$0.75924
$75.924
250
$0.709726
$177.4315
500
$0.627209
$313.6045
1000
$0.495159
$495.159
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Max Propagation Delay @ V, Max CL | 2.6ns @ 3.3V, 50pF |
| Logic Type | Inverter |
| Input Logic Level - Low | 0.8V |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 14-SO |
| Series | 74LVT |
| Package / Case | 14-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Input Logic Level - High | 2V |
| Voltage - Supply | 2.7V ~ 3.6V |
| Number of Inputs | 1 |
| Mfr | Nexperia USA Inc. |
| Features | - |
| Number of Circuits | 6 |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Base Product Number | 74LVT04 |
| Current - Output High, Low | 20mA, 32mA |