onsemi
型号:
74LVT162244MTDX
品牌:
封装:
48-TSSOP
批次:
-
描述:
IC BUF NON-INVERT 3.6V 48TSSOP
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$3.5625
$3.5625
10
$3.1958
$31.958
25
$3.021
$75.525
100
$2.48406
$248.406
250
$2.228928
$557.232
500
$2.148368
$1074.184
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Input Type | - |
| Number of Bits per Element | 4 |
| Output Type | 3-State |
| Logic Type | Buffer, Non-Inverting |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 48-TSSOP |
| Series | 74LVT |
| Package / Case | 48-TFSOP (0.240", 6.10mm Width) |
| Voltage - Supply | 2.7V ~ 3.6V |
| Mfr | onsemi |
| Number of Elements | 4 |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Base Product Number | 74LVT162244 |
| Current - Output High, Low | 12mA, 12mA |