onsemi
型号:
74LVT16374MTDX
品牌:
封装:
48-TSSOP
批次:
-
描述:
IC FF D-TYPE DUAL 8BIT 48TSSOP
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$3.572
$3.572
10
$3.21005
$32.1005
25
$3.03468
$75.867
100
$2.49527
$249.527
250
$2.23896
$559.74
500
$2.158039
$1079.0195
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Clock Frequency | 160 MHz |
| Max Propagation Delay @ V, Max CL | 4.5ns @ 3.3V, 50pF |
| Current - Quiescent (Iq) | 5 mA |
| Number of Bits per Element | 8 |
| Output Type | Tri-State, Non-Inverted |
| Trigger Type | Positive Edge |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 48-TSSOP |
| Series | 74LVT |
| Function | Standard |
| Type | D-Type |
| Package / Case | 48-TFSOP (0.240", 6.10mm Width) |
| Voltage - Supply | 2.7V ~ 3.6V |
| Mfr | onsemi |
| Number of Elements | 2 |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Input Capacitance | 4 pF |
| Base Product Number | 74LVT16374 |
| Current - Output High, Low | 32mA, 64mA |