Nexperia USA Inc.
型号:
74VHC245PW,118
封装:
20-TSSOP
批次:
-
描述:
IC TXRX NON-INVERT 5.5V 20TSSOP
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$0.494
$0.494
10
$0.4199
$4.199
25
$0.39178
$9.7945
100
$0.313405
$31.3405
250
$0.291042
$72.7605
500
$0.246278
$123.139
1000
$0.190294
$190.294
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C (TA) |
| Input Type | - |
| Number of Bits per Element | 8 |
| Output Type | 3-State |
| Logic Type | Transceiver, Non-Inverting |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 20-TSSOP |
| Series | 74VHC |
| Package / Case | 20-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| Voltage - Supply | 2V ~ 5.5V |
| Mfr | Nexperia USA Inc. |
| Number of Elements | 1 |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Base Product Number | 74VHC245 |
| Current - Output High, Low | 8mA, 8mA |