Würth Elektronik
型号:
750311439
品牌:
封装:
-
批次:
-
描述:
TRANS FLYBACK LT3748LT3575 37UH
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$6.7925
$6.7925
10
$6.3631
$63.631
50
$6.0857
$304.285
100
$5.5328
$553.28
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -40°C ~ 130°C |
| Chipset Manufacturer | Linear Technology |
| Footprint | 0.530" L x 0.699" W (13.46mm x 17.75mm) |
| Applications | Flyback Converters |
| Voltage - Isolation | 1500Vrms |
| Voltage - Primary | 37 ~ 57V |
| Height - Seated (Max) | 0.505" (12.83mm) |
| Size / Dimension | - |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Intended Chipset | LT3573, LT3574, LT3575, LT3748 |
| Series | WE-FB |
| Type | For DC/DC Converters |
| Mfr | Würth Elektronik |
| Frequency | 250kHz |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Voltage - Auxiliary | 12V @ 30mA |
| Inductance @ Frequency | 37µH @ 10kHz |