Würth Elektronik
型号:
750311661
品牌:
封装:
-
批次:
-
描述:
FLYBACK TRANSFORMER WE-FB LT3512
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$7.866
$7.866
10
$7.76815
$77.6815
50
$7.2827
$364.135
100
$6.55405
$655.405
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Chipset Manufacturer | Linear Technology |
| Footprint | 0.385" L x 0.360" W (9.78mm x 9.14mm) |
| Applications | Flyback Converters |
| Voltage - Isolation | 1500Vrms |
| Voltage - Primary | 36 ~ 72V |
| Height - Seated (Max) | 0.420" (10.69mm) |
| Size / Dimension | - |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Intended Chipset | LT3512 |
| Series | WE-FB |
| Type | For DC/DC Converters |
| Mfr | Würth Elektronik |
| Frequency | 190kHz |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Voltage - Auxiliary | 5V @ 20mA |
| Inductance @ Frequency | 150µH @ 100kHz |