Würth Elektronik
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$14.1265
$14.1265
10
$13.4159
$134.159
50
$12.47426
$623.713
100
$11.2974
$1129.74
200
$10.355998
$2071.1996
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Chipset Manufacturer | On Semiconductor |
| Applications | Flyback Converters |
| Voltage - Isolation | 4000Vrms |
| Height - Seated (Max) | 0.950" (24.13mm) |
| Mounting Type | Through Hole |
| Product Status | Active |
| Intended Chipset | - |
| Series | MID-OLON |
| Type | For DC/DC Converters |
| Mfr | Würth Elektronik |
| Style | - |
| Package | Tray |
| Inductance @ Frequency | 500µH @ 10kHz |