752091561GPTR7
CTS Resistor Products
型号:
752091561GPTR7
描述:
RES ARRAY 8 RES 560 OHM 9SRT
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Applications -
Number of Resistors 8
Height - Seated (Max) 0.100" (2.53mm)
Tolerance ±2%
Temperature Coefficient ±200ppm/°C
Size / Dimension 0.515" L x 0.080" W (13.08mm x 2.03mm)
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
Supplier Device Package -
Series 752
Power Per Element 80mW