752103332GP
CTS Resistor Products
型号:
752103332GP
描述:
RES ARRAY 5 RES 3.3K OHM 10SRT
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Applications -
Number of Resistors 5
Height - Seated (Max) 0.100" (2.53mm)
Tolerance ±2%
Temperature Coefficient ±200ppm/°C
Size / Dimension 0.565" L x 0.080" W (14.35mm x 2.03mm)
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
Supplier Device Package -
Series 752
Power Per Element 160mW