752161102GTR7
CTS Resistor Products
型号:
752161102GTR7
描述:
RES ARRAY 14 RES 1K OHM 16DRT
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Applications -
Number of Resistors 14
Height - Seated (Max) 0.100" (2.53mm)
Tolerance ±2%
Temperature Coefficient ±200ppm/°C
Size / Dimension 0.465" L x 0.080" W (11.81mm x 2.03mm)
Mounting Type Surface Mount
Product Status Obsolete
Supplier Device Package -
Series 752
Power Per Element 80mW