CTS Resistor Products
型号:
753101472GPTR7
封装:
-
批次:
-
描述:
RES ARRAY 9 RES 4.7K OHM 10SRT
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$2.869
$2.869
10
$2.5631
$25.631
25
$2.4092
$60.23
50
$2.20419
$110.2095
100
$1.896675
$189.6675
250
$1.640346
$410.0865
500
$1.486541
$743.2705
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -55°C ~ 125°C |
| Applications | - |
| Number of Resistors | 9 |
| Height - Seated (Max) | 0.100" (2.53mm) |
| Tolerance | ±2% |
| Temperature Coefficient | ±200ppm/°C |
| Size / Dimension | 0.295" L x 0.080" W (7.49mm x 2.03mm) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | - |
| Series | 753 |
| Power Per Element | 40mW |
| Package / Case | 10-SRT |
| Resistor Matching Ratio | - |
| Number of Pins | 10 |
| Mfr | CTS Resistor Products |
| Resistance (Ohms) | 4.7k |
| Circuit Type | Bussed |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Resistor-Ratio-Drift | - |