753181103GPTR13
CTS Resistor Products
型号:
753181103GPTR13
描述:
RES ARRAY 16 RES 10K OHM 18DRT
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Applications -
Number of Resistors 16
Height - Seated (Max) 0.100" (2.53mm)
Tolerance ±2%
Temperature Coefficient ±200ppm/°C
Size / Dimension 0.270" L x 0.080" W (6.86mm x 2.03mm)
Series 753
Power Per Element 40mW