SAB North America
型号:
7541418
封装:
-
批次:
-
描述:
CABLE 18COND 14AWG BLK SHD 1=1FT
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$31.6065
$31.6065
25
$26.7615
$669.0375
100
$26.5335
$2653.35
250
$24.1585
$6039.625
500
$22.591
$11295.5
1000
$21.0615
$21061.5
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | 90°C |
| Usage | Industrial |
| Cable Type | Multi-Conductor |
| Shield Type | Braid |
| Shield Material | Copper, Tinned |
| Jacket (Insulation) Thickness | - |
| Jacket (Insulation) Material | Poly-Vinyl Chloride (PVC) |
| Product Status | Active |
| Wire Gauge | 14 AWG |
| Ratings | UL Style 2587 |
| Series | S 960 CY |
| Shield Coverage | - |
| Length | - |
| Conductor Insulation | Poly-Vinyl Chloride (PVC) |
| Voltage | 600 V |
| Conductor Strand | 140/34 |
| Mfr | SAB North America |
| Conductor Material | Copper, Bare |
| Features | Flame Retardant, UV Resistant |
| Jacket Color | Black |
| Package | Spool |
| Jacket (Insulation) Diameter | 0.933" (23.70mm) |
| Number of Conductors | 18 |