NTE Electronics, Inc
型号:
76-FD22L
封装:
-
批次:
-
描述:
NON INS FEM DISCON 22-18G 50 BAG
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$3.7715
$3.7715
10
$3.5815
$35.815
20
$3.3915
$67.83
50
$3.2015
$160.075
100
$3.135
$313.5
请发送询价,我们将立即回复。

| Insulation | Non-Insulated |
| Tab Width | 0.250" (6.35mm) |
| Tab Length | 0.311" (7.90mm) |
| Tab Thickness | 0.032" (0.81mm) |
| Color | - |
| Terminal Type | Standard |
| Contact Finish | Electro-Tin |
| Termination | Crimp |
| Gender | Female |
| Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| Product Status | Active |
| Wire Gauge | 18-22 AWG |
| Series | NEMA |
| Length - Overall | 0.630" (16.00mm) |
| Insulation Diameter | - |
| Contact Material | Brass |
| Mfr | NTE Electronics, Inc |
| Features | - |
| Package | Bag |