NTE Electronics, Inc
型号:
76-FIFD22-250L
封装:
-
批次:
-
描述:
PVC FULLY INS FEM DISCON 50 BAG
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$5.2915
$5.2915
10
$5.0255
$50.255
20
$4.7595
$95.19
50
$4.4935
$224.675
100
$4.389
$438.9
请发送询价,我们将立即回复。

| Insulation | Fully Insulated |
| Tab Width | 0.250" (6.35mm) |
| Tab Length | 0.311" (7.90mm) |
| Tab Thickness | 0.032" (0.81mm) |
| Color | Red |
| Terminal Type | Standard |
| Contact Finish | Electro-Tin |
| Termination | Crimp |
| Gender | Female |
| Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| Product Status | Active |
| Wire Gauge | 18-22 AWG |
| Series | NEMA |
| Length - Overall | 0.866" (22.00mm) |
| Insulation Diameter | - |
| Contact Material | Brass |
| Mfr | NTE Electronics, Inc |
| Features | - |
| Package | Bag |