NTE Electronics, Inc
型号:
76-IFD22-250L
封装:
-
批次:
-
描述:
PVC INS FEMALE DISCONNECT 50 BAG
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$5.1395
$5.1395
10
$4.883
$48.83
20
$4.6265
$92.53
50
$4.37
$218.5
100
$4.2655
$426.55
请发送询价,我们将立即回复。

| Insulation | Non-Mating End Insulated |
| Tab Width | 0.250" (6.35mm) |
| Tab Length | 0.311" (7.90mm) |
| Tab Thickness | 0.032" (0.81mm) |
| Color | Red |
| Terminal Type | Standard |
| Contact Finish | Electro-Tin |
| Termination | Crimp |
| Gender | Female |
| Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| Product Status | Active |
| Wire Gauge | 18-22 AWG |
| Series | NEMA |
| Length - Overall | 0.827" (21.00mm) |
| Insulation Diameter | - |
| Contact Material | Brass |
| Mfr | NTE Electronics, Inc |
| Features | - |
| Package | Bag |