Würth Elektronik
型号:
760308102144
品牌:
封装:
-
批次:
-
描述:
WE-WPCC WIRELESS POWER CHARGING
购买数量:
递送:

付款:
请发送RFQ,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -20°C ~ 105°C |
| Current - Saturation (Isat) | 20A |
| Q @ Freq | 220 @ 125kHz |
| Tolerance | ±10% |
| Current Rating (Amps) | 9.5A |
| Size / Dimension | 2.10" L x 2.10" W x 0.28" H (53.30mm x 53.30mm x 7.00mm) |
| Product Status | Obsolete |
| DC Resistance (DCR) | 45mOhm Max |
| Series | WE-WPCC |
| Function | Transmitter |
| Inductance | 19.5µH |
| Type | 1 Coil, 2 Layer |
| Frequency - Self Resonant | 5MHz |
| Mfr | Würth Elektronik |
| Package | Box |