Molex
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
5
$14.022
$70.11
25
$13.509
$337.725
100
$13.243
$1324.3
140
$12.996
$1819.44
500
$12.141
$6070.5
1000
$11.3525
$11352.5
2500
$10.4025
$26006.25
5000
$9.3765
$46882.5
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -55°C ~ 85°C |
| Number of Rows | 9 |
| Number of Positions | 144 |
| Voltage Rating | 30V |
| Color | Black |
| Current Rating (Amps) | - |
| Contact Finish Thickness | 30.0µin (0.76µm) |
| Contact Finish | Gold |
| Termination | Press-Fit |
| Connector Usage | - |
| Material Flammability Rating | UL94 V-0 |
| Mounting Type | Through Hole |
| Product Status | Active |
| Series | Impact 76165 |
| Number of Columns | 16 |
| Connector Style | Impact, Guide Right |
| Connector Type | Header, Male Pins |
| Mfr | Molex |
| Pitch | 0.053" (1.35mm) |
| Number of Positions Loaded | All |
| Features | - |
| Package | Tray |
| Contact Layout, Typical | 16 Differential Pairs |