Molex
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
3
$28.6235
$85.8705
15
$27.55
$413.25
51
$27.018
$1377.918
81
$26.486
$2145.366
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -55°C ~ 85°C |
| Number of Rows | 18 |
| Number of Positions | 180 |
| Voltage Rating | 30V |
| Color | Black |
| Current Rating (Amps) | - |
| Contact Finish Thickness | 30.0µin (0.76µm) |
| Contact Finish | Gold |
| Termination | Press-Fit |
| Connector Usage | - |
| Material Flammability Rating | UL94 V-0 |
| Mounting Type | Board Edge, Through Hole, Right Angle |
| Product Status | Active |
| Series | Impact 76560 |
| Number of Columns | 10 |
| Connector Style | Impact, Guide Right |
| Connector Type | Header, Male Pins |
| Mfr | Molex |
| Pitch | 0.053" (1.35mm) |
| Number of Positions Loaded | All |
| Features | - |
| Package | Box |
| Contact Layout, Typical | 60 Differential Pairs |