CTS Resistor Products
型号:
767163121GP
封装:
-
批次:
-
描述:
RES ARRAY 8 RES 120 OHM 16SOIC
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$2.7455
$2.7455
10
$2.43675
$24.3675
25
$2.25948
$56.487
50
$2.12667
$106.3335
100
$1.86086
$186.086
250
$1.595012
$398.753
500
$1.329183
$664.5915
1000
$1.151951
$1151.951
5000
$1.116506
$5582.53
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -55°C ~ 125°C |
| Applications | - |
| Number of Resistors | 8 |
| Height - Seated (Max) | 0.093" (2.36mm) |
| Tolerance | ±2% |
| Temperature Coefficient | ±100ppm/°C |
| Size / Dimension | 0.440" L x 0.220" W (11.18mm x 5.59mm) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | - |
| Series | 767 |
| Power Per Element | 200mW |
| Package / Case | 16-SOIC (0.220", 5.59mm Width) |
| Resistor Matching Ratio | - |
| Number of Pins | 16 |
| Mfr | CTS Resistor Products |
| Resistance (Ohms) | 120 |
| Circuit Type | Isolated |
| Package | Tube |
| Resistor-Ratio-Drift | - |