CTS Resistor Products
型号:
770101202P
封装:
10-SIP
批次:
-
描述:
RES ARRAY 9 RES 2K OHM 10SIP
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$0.7315
$0.7315
10
$0.6365
$6.365
25
$0.55898
$13.9745
50
$0.51091
$25.5455
100
$0.44346
$44.346
250
$0.385624
$96.406
500
$0.320074
$160.037
1000
$0.2603
$260.3
5000
$0.24834
$1241.7
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -55°C ~ 125°C |
| Applications | - |
| Number of Resistors | 9 |
| Height - Seated (Max) | 0.195" (4.95mm) |
| Tolerance | ±2% |
| Temperature Coefficient | ±100ppm/°C |
| Size / Dimension | 1.000" L x 0.098" W (25.40mm x 2.50mm) |
| Mounting Type | Through Hole |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 10-SIP |
| Series | 770 |
| Power Per Element | 100mW |
| Package / Case | 10-SIP |
| Resistor Matching Ratio | - |
| Number of Pins | 10 |
| Mfr | CTS Resistor Products |
| Resistance (Ohms) | 2k |
| Circuit Type | Bussed |
| Package | Bulk |
| Resistor-Ratio-Drift | - |