TE Connectivity AMP Connectors
型号:
770432-1
封装:
-
批次:
-
描述:
CONN RCPT HSG 4POS 3.68MM
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$0.551
$0.551
10
$0.51585
$5.1585
25
$0.51338
$12.8345
50
$0.50046
$25.023
100
$0.42921
$42.921
250
$0.388246
$97.0615
500
$0.366662
$183.331
1000
$0.321376
$321.376
2500
$0.317053
$792.6325
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -55°C ~ 105°C |
| Number of Rows | 2 |
| Number of Positions | 4 |
| Color | Natural |
| Row Spacing | 0.145" (3.68mm) |
| Contact Type | Male or Female |
| Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| Fastening Type | Locking Ramp |
| Product Status | Active |
| Insulation Material | Polyamide (PA), Nylon |
| Series | Commercial .062" Pin and Socket |
| Note | Contacts Not Included |
| Connector Type | Receptacle |
| Pitch | 0.145" (3.68mm) |
| Mfr | TE Connectivity AMP Connectors |
| Features | - |
| Package | Bulk |
| Contact Termination | Crimp |
| Base Product Number | 770432 |