773W-X2/01
Qualtek
型号:
773W-X2/01
品牌:
Qualtek
描述:
PWR ENT IN/OUT IEC320-2-2F PNL
用户指南
Number of Positions 3 per connection (2)
Ingress Protection -
Panel Cutout Dimensions Variable Size
Approval Agency CSA, UL, VDE
Termination Quick Connect - 0.110" (2.8mm)
Material Flammability Rating -
Mounting Type Panel Mount, Snap-In
Product Status Obsolete
Current Rating - Circuit Breaker -
Series 773W
Voltage Rating - Appliance Inlet 250VAC
Panel Thickness 0.031" ~ 0.079" (0.79mm ~ 2.00mm)
Current Rating - Appliance Inlet 10A