TE Connectivity Deutsch Connectors
型号:
776524-3
封装:
-
批次:
-
描述:
CONN PLUG HSG 4POS 4.50MM
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$2.9735
$2.9735
10
$2.698
$26.98
25
$2.55512
$63.878
50
$2.49565
$124.7825
100
$2.376805
$237.6805
250
$2.079664
$519.916
500
$2.020251
$1010.1255
1000
$1.723148
$1723.148
2500
$1.604312
$4010.78
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Number of Rows | 2 |
| Number of Positions | 4 |
| Color | Black |
| Row Spacing | 0.209" (5.30mm) |
| Contact Type | Female Socket |
| Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| Fastening Type | Latch Lock |
| Product Status | Active |
| Insulation Material | Thermoplastic, Glass Filled |
| Series | AMPSEAL 16 |
| Note | Contacts Not Included |
| Connector Type | Plug |
| Pitch | 0.177" (4.50mm) |
| Mfr | TE Connectivity Deutsch Connectors |
| Features | - |
| Package | Tube |
| Contact Termination | Crimp |
| Base Product Number | 776524 |