77F220J-TR-RC
Bourns Inc.
型号:
77F220J-TR-RC
品牌:
Bourns Inc.
描述:
FIXED IND 22UH 410MA 900 MOHM TH
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Current - Saturation (Isat) -
Inductance Frequency - Test 2.52 MHz
Q @ Freq 60 @ 2.52MHz
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±10%
Current Rating (Amps) 410 mA
Shielding Unshielded
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 0.157" Dia x 0.410" L (3.99mm x 10.41mm)
Product Status Active
Supplier Device Package -
Ratings -
DC Resistance (DCR) 900mOhm Max
Series 77F
Inductance 22 µH
Type Drum Core, Wirewound
Package / Case Axial
Frequency - Self Resonant 9.9MHz
Mfr Bourns Inc.
Package Tape & Reel (TR)
Material - Core Ferrite
Base Product Number 77F