78211-010LF
Amphenol ICC (FCI)
型号:
78211-010LF
描述:
CONN RCPT HSG 10POS 2.54MM
库存 : 391
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Number of Rows 1
Number of Positions 10
Color Black
Row Spacing -
Contact Type Female Socket
Mounting Type Free Hanging (In-Line)
Fastening Type -
Product Status Active
Insulation Material Polyphenylene, Modified
Series Mini-PV™, Basics+
Note Contacts Not Included
Connector Type Receptacle
Pitch 0.100" (2.54mm)