Würth Elektronik
型号:
7847227010
品牌:
封装:
-
批次:
-
描述:
FIXED IND 1UH 22.5A 2 MOHM SMD
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$2.679
$2.679
25
$2.4928
$62.32
85
$2.3807
$202.3595
255
$2.2686
$578.493
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -40°C ~ 150°C |
| Current - Saturation (Isat) | 29A |
| Inductance Frequency - Test | 1 kHz |
| Q @ Freq | - |
| Height - Seated (Max) | 0.307" (7.80mm) |
| Tolerance | ±20% |
| Current Rating (Amps) | 22.5 A |
| Shielding | Unshielded |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Size / Dimension | 0.591" L x 0.394" W (15.00mm x 10.00mm) |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | - |
| Ratings | AEC-Q200 |
| DC Resistance (DCR) | 2mOhm |
| Series | WE-RCIS |
| Inductance | 1 µH |
| Type | - |
| Package / Case | Nonstandard |
| Frequency - Self Resonant | 213MHz |
| Mfr | Würth Elektronik |
| Features | - |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Material - Core | - |