Belden Inc.
型号:
7928A 0101000
品牌:
封装:
-
批次:
-
描述:
CABLE CAT5E 8COND 24AWG BLK 100'
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$255.797
$255.797
3
$240.011164
$720.033492
5
$227.3787
$1136.8935
10
$216.32545
$2163.2545
25
$205.27258
$5131.8145
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -70°C ~ 150°C |
| Usage | Network |
| Cable Type | Multi-Pair, Cat5e |
| Shield Type | - |
| Shield Material | - |
| Jacket (Insulation) Thickness | - |
| Jacket (Insulation) Material | Fluorinated Ethylene-Propylene (FEP) |
| Product Status | Active |
| Wire Gauge | 24 AWG |
| Ratings | ISO 11801 |
| Series | DataTuff® |
| Shield Coverage | - |
| Length | 100.0' (30.5m) |
| Conductor Insulation | Fluorinated Ethylene-Propylene (FEP) |
| Conductor Strand | Solid |
| Mfr | Belden Inc. |
| Conductor Material | Copper, Bare |
| Features | Drain Wire, Oil Resistant, UV Resistant |
| Jacket Color | Black |
| Package | Bulk |
| Jacket (Insulation) Diameter | 0.187" (4.75mm) |
| Number of Conductors | 8 (4 Pair) |