Laird Thermal Systems, Inc.
型号:
7945001-601
封装:
-
批次:
-
描述:
PELTIER MOD ZT7,16,F1,4040,TA,W8
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$55.6035
$55.6035
5
$52.3944
$261.972
10
$50.78605
$507.8605
25
$49.17922
$1229.4805
50
$47.89349
$2394.6745
100
$46.60776
$4660.776
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | 80°C |
| Voltage - Max | 20 V |
| Delta Tmax @ Th | 72°C @ 25°C |
| Qmax @ Th | 83.9W @ 25°C |
| Current - Max | 6.7 A |
| Size / Dimension | Square - 40.00mm L x 40.00mm W |
| Product Status | Not For New Designs |
| Number of Stages | 1 |
| Resistance | 2.53 Ohms |
| Series | ZT |
| Mfr | Laird Thermal Systems, Inc. |
| Features | Lead Wires, Non-Sealed |
| Height | 3.30mm |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | 7945001 |