SAB North America
型号:
7952616
封装:
-
批次:
-
描述:
CABLE 16COND 26 AWG BLACK 1=1FT
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$16.5965
$16.5965
25
$13.8225
$345.5625
100
$13.5755
$1357.55
250
$12.863
$3215.75
500
$12.1505
$6075.25
1000
$11.419
$11419
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | 80°C |
| Usage | Industrial |
| Cable Type | Multi-Conductor |
| Shield Type | - |
| Shield Material | - |
| Jacket (Insulation) Thickness | - |
| Jacket (Insulation) Material | Polyurethane (PU) |
| Product Status | Active |
| Wire Gauge | 26 AWG |
| Ratings | UL Style 21060 |
| Series | RT 123 |
| Shield Coverage | - |
| Length | - |
| Conductor Insulation | Thermoplastic Elastomer (TPE) |
| Voltage | 300 V |
| Conductor Strand | 18/38 |
| Mfr | SAB North America |
| Conductor Material | Copper, Bare |
| Features | Abrasion Resistant, Oil Resistant |
| Jacket Color | Black |
| Package | Spool |
| Jacket (Insulation) Diameter | 0.295" (7.49mm) |
| Number of Conductors | 16 |