TE Connectivity Corcom Filters
型号:
7KEVD10ABSW
封装:
-
批次:
-
描述:
KEV 7A 2S SP WYE BS 440 VAC
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$104.4145
$104.4145
10
$100.81495
$1008.1495
25
$97.21426
$2430.3565
50
$93.61357
$4680.6785
100
$86.41257
$8641.257
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -25°C ~ 85°C |
| Applications | General Purpose |
| Configuration | Two Stage |
| Frequency - Operating | 50/60Hz |
| Termination Style | Terminal Block |
| Approval Agency | CSA, UL |
| Mounting Type | Chassis Mount |
| Product Status | Active |
| Series | KEV-BS |
| Mfr | TE Connectivity Corcom Filters |
| Filter Type | Three Phase (Wye) |
| Package | Box |
| Voltage - Rated AC | 440V |
| Current | 7 A |
| Base Product Number | 7KEVD10A |