首页 / 晶体 / 7M25000041
minImg
7M25000041
TXC CORPORATION
型号:
7M25000041
描述:
CRYSTAL 25.0000MHZ 15PF SMD
用户指南
Load Capacitance 15pF
Operating Temperature -30°C ~ 80°C
Frequency Tolerance ±20ppm
Height - Seated (Max) 0.031" (0.80mm)
Frequency Stability ±30ppm
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
Ratings -
Series 7M
Type MHz Crystal
Package / Case 4-SMD, No Lead
Mfr TXC CORPORATION
Operating Mode -
Frequency 25 MHz