首页 / 振荡器 / 7Q-19.200MDV-T
minImg
7Q-19.200MDV-T
TXC CORPORATION
型号:
7Q-19.200MDV-T
描述:
XTAL OSC TCXO 19.2000MHZ SNWV
用户指南
Operating Temperature -30°C ~ 85°C
Current - Supply (Disable) (Max) -
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.043" (1.10mm)
Frequency Stability ±2ppm
Current - Supply (Max) 2mA
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Mounting Type Surface Mount
Product Status Obsolete
Ratings -
Series 7Q
Function -
Type TCXO
Package / Case 4-SMD, No Lead
Voltage - Supply 1.8V
Output Clipped Sine Wave
Base Resonator Crystal
Mfr TXC CORPORATION
Frequency 19.2 MHz