首页 / 晶体 / 7V-13.000MDDQ-T
minImg
7V-13.000MDDQ-T
TXC CORPORATION
型号:
7V-13.000MDDQ-T
描述:
CRYSTAL 13.0000MHZ 10PF SMD
库存 : 6000
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Load Capacitance 10pF
Operating Temperature -20°C ~ 70°C
Frequency Tolerance ±20ppm
Height - Seated (Max) 0.035" (0.90mm)
Frequency Stability ±20ppm
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
Ratings -
ESR (Equivalent Series Resistance) 100 Ohms
Series 7V
Type MHz Crystal
Package / Case 4-SMD, No Lead
Mfr TXC CORPORATION
Operating Mode Fundamental
Frequency 13 MHz