首页 / 振荡器 / 7W-50.000MBE-T
minImg
7W-50.000MBE-T
TXC CORPORATION
型号:
7W-50.000MBE-T
描述:
XTAL OSC XO 50.0000MHZ CMOS SMD
用户指南
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Current - Supply (Disable) (Max) -
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.056" (1.42mm)
Frequency Stability ±50ppm
Current - Supply (Max) 20mA
Size / Dimension 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Mounting Type Surface Mount
Product Status Obsolete
Ratings -
Series 7W
Function Enable/Disable
Type XO (Standard)
Package / Case 4-SMD, No Lead
Voltage - Supply 3.3V
Output CMOS
Base Resonator Crystal
Mfr TXC CORPORATION
Frequency 50 MHz