首页 / 振荡器 / 7XL-25.000MDD-T
minImg
7XL-25.000MDD-T
TXC CORPORATION
型号:
7XL-25.000MDD-T
描述:
XTAL OSC XO 25.00MHZ 1.8V CMOS
用户指南
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Current - Supply (Disable) (Max) -
Spread Spectrum Bandwidth -
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.043" (1.10mm)
Frequency Stability ±25ppm
Current - Supply (Max) 30mA
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
Ratings -
Series 7XL
Function Enable/Disable
Type XO (Standard)
Package / Case 4-SMD, No Lead
Voltage - Supply 1.8V
Output CMOS
Base Resonator Crystal
Mfr TXC CORPORATION
Frequency 25 MHz