首页 / 振荡器 / 7Z-26.000MBW-T
minImg
7Z-26.000MBW-T
TXC CORPORATION
型号:
7Z-26.000MBW-T
描述:
XTAL OSC TCXO 26.0000MHZ SNWV
用户指南
Operating Temperature -30°C ~ 85°C
Current - Supply (Disable) (Max) -
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.031" (0.80mm)
Frequency Stability ±2ppm
Current - Supply (Max) 2mA
Size / Dimension 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
Ratings -
Series 7Z
Function -
Type TCXO
Package / Case 4-SMD, No Lead
Voltage - Supply 3.3V
Output Clipped Sine Wave
Base Resonator Crystal
Mfr TXC CORPORATION
Frequency 26 MHz