首页 / 射频屏蔽 / 80-CBSA-0.75X5.75X0.8
minImg
80-CBSA-0.75X5.75X0.8
Leader Tech Inc.
型号:
80-CBSA-0.75X5.75X0.8
描述:
RF SHIELD 0.75" X 5.75" SMD
用户指南
Series 80-CBS
Length - Overall 5.750" (146.05mm)
Type Shield, 2-Piece
Width - Overall 0.750" (19.05mm)
Mfr Leader Tech Inc.
Ventilation Non-Vented
Height - Overall 0.800" (20.32mm)