800-100R-S
TTM Technologies, Inc.
型号:
800-100R-S
描述:
RF ATTENUATOR 100OHM
用户指南
Power (Watts) 800W
Frequency Range 0 Hz ~ 250 MHz
Series -
Attenuation Value -
Package / Case -
Mfr TTM Technologies, Inc.
Package Tray
Impedance 100 Ohms